Українська правда

В РДА проведено майстер клас для сільськогосподарських виробників

В Надвірнянській районній державній адміністрації в рамках проекту «Аграрні розписки в України» проведений майстер клас для сільськогосподарських виробників “Аграрні розписки – нові можливості для фермерів”.
В семінарі взяли участь фермери Надвірнянського району, місцеві постачальники гуматів, добрив, пального, представники компанії з виготовлення обладнання для енергозбереження в аграрному секторі.
Координатор проекту в Івано-Франківській області Климчук Микола розповів про практичний досвід та нові можливості використання інструменту Аграрних розписок для аграріїв.
Начальник відділу промисловості, торгівлі та агропромислового розвитку управління економічного розвитку і торгівлі РДА Старків Ярослав відзначив важливість залучення додаткового фінансування в аграрному секторі для покращення виробничих показників: підвищення врожайності і якості сільськогосподарських культур, зростання рівня рентабельності виробництва.
Під час семінару учасники детально ознайомилися з інноваційними та традиційними видами добрив, які застосовуються на ринку, сучасними технологіями енергозбереження в сільському господарстві, а також взяли участь у обговоренні досвіду використання Аграрних розписок.

Довідково:
Проект “Аграрні розписки в Україні впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Основні партнери Проекту: органи державної влади, приватний сектор, міжнародні організації. За час дії проекту аграрії видали понад 700 аграрних розписок, отримали коштів та матеріальних ресутрсів на 4,6 млрд. грн.
IFC відіграє важливу роль у розширенні доступу до фінансування для малих і середніх сільськогосподарських підприємств в Україні. За підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), у 2015 році IFC розпочала п’ятирічну програму, яка дозволить українським агровиробникам використовувати аграрні розписки, щоб отримати фінансування для поповнення оборотного капіталу, придбання техніки, високоякісного насіння та інших виробничих ресурсів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка