Українська правда

На семінарі в ДПІ йшлося про останні зміни податкового законодавства (фото)

Відкриваючи семінар, начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в області Василь Гнатюк відмітив, що традиційно, на початку року, податківці організовують для платників семінари, щоб довести до них останні зміни в податковому законодавстві.

Посадовець коротко ознайомив із нормами Закону  України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році"  від 07.12.2017 року №2245-VIII. Також повідомив про зміни що відбулися у структурі податкової служби.

Заступник начальника управління-начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Надвірнянського управління ГУ ДФС Оксана Пліщук ознайомила платників з новаціями в адмініструванні ПДВ. Зокрема зазначила, що Законом  України №2245-VIII змінено процедуру зупинення податкових накладних/розрахунків, а з 01.01.2018 року, до прийняття відповідного рішення Уряду, зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків не провадиться. Також Оксана Пліщук ознайомила з умовами і порядком розблокування і реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних для податкових накладних, які були заблоковані до дня набрання чинності цього Закону.

Крім цього, податківцями  детально висвітлено питання стосовно змін в податку на прибуток підприємств, уточнено вимоги до неприбуткових організацій стосовно подачі ними звітності. Під час семінару платників ознайомлено із змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, єдиним податком (спрощена система оподаткування), податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки, транспортним податком, платою за землю, екологічним податком і рентною платою та єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Головний держаний-ревізор інспектор відділу фактичних перевірок контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС в області Назар Левицький детально ознайомив із змінами при проведенні готівкових розрахунків та використанні реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування.

Також податківці нагадали про проведення кампанії декларування доходів громадян та ознайомили з її особливостями.  

На завершення учасники семінару отримали відповіді на питання, які виникли в результаті вивчення податкових новацій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка