Українська правда

ДСЮШ

Запрацював оновлений продуктовий магазин у Надвірній на вул.В.Великого (фото)

Нещодавно було оновлено один з найстаріших продуктових магазинів Надвірної - магазин "ПРОДУКТИ", що розташований в центральній частині міста Надвірна на перехресті вулиць В.Великого та Сагайдачного, неподалік улюбленої рекреаційної зони відпочинку надвірнян - біля дамби річки Бистриця Надвірнянська, 500-700 метрів від школи №3 та районної поліклініки.
Оcучаснено фасад закладу, прилеглу території, облаштовано місцями для відпочинку та паркування для велосипедів, встановлені урни для сміття.
Магазин «ПРОДУКТИ» пропонує своїм клієнтам найбільш повний асортимент харчових продуктів. Тут знайдеться все: м'ясні та молочні продукти, риба і морепродукти, бакалія, кулінарія та напівфабрикати, консервована продукція, спиртні і безалкогольні напої, багатий вибір вин вітчизняних та зарубіжних виробників, екзотичні і звичні нам фрукти й овочі й багато іншого. Продукція якісна, ціни невисокі.
Діє безготівкова форма розрахунку, 3% знижка "Бонус плюс Приватбанк". Магазин "ПРОДУКТИ" облаштований зручною парковку для транспортних засобів та велосипедів, місцями для відпочинку, зоною безкоштовного WI-FI.

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка