Українська правда

В Центрах обслуговування ОДПІ надано більше 27 тисяч адміністративних послуг

За січень–грудень 2017 року представники бізнесу та громадськості отримали в центрах обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ 27,3 тисяч адміністративних послуг.
Найбільш затребувана послуга – видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Усього з початку року надано 11566 таких послуг. На другому місці видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 7117 послуг. На третьому місці – реєстрація розрахункових книжок – 2548 послуг. На четвертому місці - надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 1260 послуг. Не менш затребуваною є послуга з реєстрації платників єдиного податку – 1190 послуг. Також у ЦОП платники мають можливість отримати комплекс консультативних та інформаційних послуг, подати звітність тощо.
Надання адміністративних послуг Надвірнянською ОДПІ здійснюється у трьох ЦОПах, які функціонують в Надвірнянській ОДПІ, Богородчанському та Яремчанському відділеннях.
Нагадаємо: докладний перелік адмінпослуг та інформація про роботу ЦОПів розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Івано-Франківській області офіційного веб-порталу ДФС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка