Українська правда

З початку 2017 року в ЦОПах ОДПІ надано більше 25 тисяч адміністративних послуг

З початку року до Центрів обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ (включаючи Богородчанське та Яремчанське відділення) звернулось 47600 відвідувачів. Працівниками Центрів надано громадянам та суб’єктам господарювання 25334 адміністративні послуги.
Найчастіше громадяни звертались з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Зокрема, протягом січня-листопада поточного року було надано 2998 таких послуг, а це 23 відсотки від загальної кількості наданих адміністративних послуг.
Також 6901 платник податків отримав відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.
Популярними залишаються послуги з реєстрації розрахункових книжок та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Протягом січня-листопада надано 2226 та 1146 таких послуг відповідно. Крім того, зареєстровано 990 платників платників єдиного податку та 872 книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.
Слід зазначити, що Державна фіскальна служба постійно удосконалює існуючі та пропонує нові електронні сервіси. Одним із нових сервісів є надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків щодо отриманих доходів засобами телекомунікаційного зв’язку у безкоштовному програмному забезпеченні «Єдине вікно подання електронної звітності» (http://sfs.gov.ua) та Електронному кабінеті платника податків (http://cabinet.sfs.gov.ua).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка