Українська правда

До місцевих бюджетів надійшло майже 25 мільйонів гривень майнових податків

Упродовж десяти місяців цього року місцеві бюджети Надвірнянського району від землекористувачів, власників нерухомості та елітного транспорту отримали 24 780 тис. грн. майнових податків, що на 7 544 тис. грн., або на 44,2 відс. більше, ніж торік.
Найбільша питома вага у структурі надходжень майнових податків традиційно належить платі за землю. Цього року землевласники та землекористувачі – громадяни поповнили бюджети сіл, селищ та міста на 22 866 тис. грн., що на        6 861 тис. грн. перевищує минулорічні показники.
Від власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості місцеві бюджети отримали 1879 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 729 тис. грн. перевищує показники минулого року.
Власники автівок класу «люкс» поповнили бюджети на 35 тис. грн.
В Надвірнянській ОДПІ нагадують, що громадянам, які отримали податкові повідомлення-рішення з податку на нерухомість, плати за землю та транспортного податку, необхідно сплатити нараховані суми протягом 60 днів з дня отримання. У разі порушення термінів сплати податку до платників застосовуватимуться фінансові санкції у вигляді штрафу в сумі від 10 до 20% несвоєчасно сплаченої суми податку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка