Українська правда

ДСЮШ

Понад 5 тисяч відвідувачів звернулись до Надвірнянської ОДПІ

Протягом січня 2017 року до Центру обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ звернулися 5008 платників податків, які отримали консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подавали податкову звітність. З них – 1447 отримали адміністративні послуги.
Найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За січень 2017 року громадянам було видано 759 реєстраційних номерів облікової картки платника податків.
Також, затребуваними послугами залишаються реєстрація розрахункових книжок, реєстрація книг обліку розрахункових операцій та реєстрація касових апаратів – 289 звернень, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 127 звернень, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 107 звернень, зареєструвалось платниками єдиного податку 58 суб’єктів господарювання.
Нагадуємо, що Центр обслуговування платників працює: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45, у суботу з 9:00 до 13:00. Перерва на обід – з 13:00 до 13:45.
З метою інформування про зміни в податковому законодавстві, в усіх Центрах обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ, для зручності відвідувачів, оформлено інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування тощо.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка