Українська правда

ДСЮШ

Міська рада проводить конкурс молодіжних проектів

Надвірнянська міська рада проводить конкурс проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста Надвірна. Основні напрямки, за якими розробляються проекти: Напрям 1. Попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровлення дітей та молоді.
     Напрям 2. Формування лідерських якостей дітей та молоді, заохочення їх до активної участі в суспільних процесах. Громадянське та патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді, розвиток громадської свідомості.
     Напрям 3.  Підтримка молодіжного підприємництва.
     Напрям 4. Зміцнення інституту сім’ї, подолання негативної демографічної тенденції в Україні. Попередження насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми, сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві.
     Напрям 5. Розвиток фізичної культури та спорту.
     Напрям 6. Екологічне виховання та освіта, участь у вирішенні місцевих екологічних проблем.
     Сума фінансування у 2017 році складає 18000 грн. Максимальне фінансування одного проекту 4000 грн.
     Вимоги до учасників конкурсу:
     – бути зареєстрованою організацією в установленому порядку і здійснювати діяльність на території Надвірнянського району;
     – мати статус неприбутковості;
     – бути прямо відповідальним за підготовку й управління проектною діяльністю разом з партнерами, а не діяти як посередник.
     Не можуть бути учасниками Конкурсу фізичні особи, політичні партії та релігійні організації.
     З умовами конкурсу та вимогами до документів можна ознайомитись на інформаційному стенді у міській раді та на веб-сторінці міської ради. Реєстрація проектів та одержання додаткової інформації здійснюється в каб.5 міської ради, тел. 2-55-40. Терміни подачі документів з 20 лютого по 17 березня 2017 року. Підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців відбудеться до 1 квітня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка