Українська правда

ДСЮШ

Чергова зустріч щодо врегулювання тарифів пасажирських перевезень

7 лютого 2017 року керівники району і міста та громадськість провели чергову зустріч щодо врегулювання тарифів на перевезення пасажирів.
В засіданні взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят, заступник міського голови Василь Василенко, депутати районної ради, перевізники та жителі району.
Питання тарифу є болючим для користувачів громадського транспорту і вирішити дану проблему на зустрічі зібралися жителі сіл Битків, Пнів, Пасічна, Зелена і Бистриця. Мешканці вказаних населених пунктів обурені не тільки підняттям тарифів на проїзд, а й свавіллям водіїв, які скоротили маршрут довозу пасажирів і тим самим створили незручності, від яких найбільше страждають школярі і люди похилого віку.
Голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що на попередній зустрічі з перевізниками, було їм запропоновано надати економічне обґрунтування тарифів на проїзд, однак більшість перевізників проігнорували дану вимогу і без погодження з керівництвом району самовільно підняли ціну на перевезення пасажирів. Такі дії перевізників свідчать про їхнє небажання співпрацювати з владою і є підставою для розриву договору в односторонньому порядку.
«Моя позиція однозначна: депутатський корпус районної ради обрані жителями Надвірнянщини, тому ми завжди стоятимемо на захисті інтересів громади району.» - наголосив голова районної ради.
Іван Гурмак запропонував райдержадміністрації вивчити всі пропозиції, які піднімалися під час зустрічі, а це пільговий проїзд, розташування зупинок громадського транспорту, перевезення у вечірній час доби, наявність у водіїв проїзних квитків і контроль за їх видачею.
Про стан пасажирських перевезень в районі представники районної державної адміністрації доповідатимуть на черговій сесії районної ради 16 березня 2017 року.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка