Українська правда

В Надвірнянській ОДПІ обговорили актуальні зміни до податкового законодавства

Уже традиційно, на початку року, фахівці Надвірнянської ОДПІ проводять для платників податків семінари, щоб розповісти про актуальні зміни в податковому законодавстві.
Розпочинаючи захід, заступник начальника Надвірнянської ОДПІ Оксана Пліщук нагадала, що наприкінці минулого року були прийняті Закони України від 06.12.2016 №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 20.12.2016 № 1791 «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та від  21.12.2016 № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», які внесли вагомі зміни до Податкового кодексу. Вона ознайомила присутніх з новаціями в адмініструванні ПДВ, зокрема, детально зупинилась на вимогах до реквізитів податкових накладних та порядку їх реєстрації, порядку бюджетного відшкодування.
Посадовиця розповіла про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, про уточнення вимог до неприбуткових організацій, порядку їх реєстрації та перереєстрації, використання коштів та подання звітності.
Також податківці ознайомили із змінами внесеними до плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного та єдиного податків. Особливу увагу приділили змінам в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, в нарахуванні та сплаті єдиного соціального внеску.
Крім цього, розповіли про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян.
На завершення учасники семінару отримали відповіді на проблемні питання, які виникли в результаті вивчення податкових новацій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка