Українська правда

ДСЮШ

Відбулося засідання лісозаготівельників та деревообробників Надвірнянщини (фото)

29 листопада 2016 року голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак взяв участь у зборах підприємців лісозаготівельної та деревообробної галузі Надвірнянського району. Проводив засідання голова ГО "Лісозаготівельні та деревообробні підприємства Надвірнянського району" Олесь Гаврилюк.

Учасники зустрічі вкрай стурбовані можливим рішенням скасувати  мораторій на експорт лісу-кругляка, адже в такому випадку українські ліси масово вивозитимуть до країн Європи, оскільки підприємці на місцях не матимуть змогу придбати ліс за європейською ціною. Крім екологічної кризи, у районах де зосереджена лісозаготівельна та деревообробна промисловість, у такому випадку настане й економічний занепад. В бюджет району перестануть надходити податки від підприємств, а сотні робітників залишаться без засобів для прожиття, втративши заробіток.

Вислухавши всіх присутніх, голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що депутатський корпус підтримує підприємців лісозаготівельної та деревообробної галузі району, оскільки вони є платниками податків до районного бюджету та забезпечують робочими місцями значну кількість мешканців району. Іван Гурмак запропонував учасникам зустрічі подати колективне звернення від ГО "Лісозаготівельні та деревообробні підприємства Надвірнянського району" до Надвірнянської районної ради та Івано-Франківської обласної ради, які будуть розглянуті депутатами на чергових сесіях, з проханням підтримати збереження мораторію на експорт лісу-кругляка. Також у зверненні підприємці повинні вказати результати їхньої діяльності за останні роки та економічну вигоду для району та області.

Нагадаємо, що зняття мораторію на експорт лісу-кругляка є однією з головних умов, які Євросоюз ставить для виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка