Українська правда

На відтворення довкілля підприємництво перерахувало більше 1 мільйона гривень

До Зведеного бюджету платники податків Надвірнянщини впродовж січня – жовтня 2016 року. перерахували1108,8 тис.грн.екологічного податку. В районі платниками екологічного податку зареєстровані понад 276 платників, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та у водні об»єкти забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами забруднення.
Відтак, 80% від загальної суми надходжень платники спрямували до місцевого бюджету району, а саме 887 тис.грн., решту – 221,8 тис. грн. надійшло до Державного бюджету країни.
У відомстві наголошують, існування екологічного податку зумовлено необхідністю часткової компенсації негативного впливу на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, що виникають у процесі господарської діяльності суб'єктів.
Крім того, розяснюють, у разі використання автономних систем опалення суб’єкти господарювання є платниками екологічного податку за фактичний обсяг забруднюючих речовин, які утворюються і викидаються в атмосферне повітря при згоранні палива (незалежно від наявності дозволу на викиди). Суми екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, обчислюються платниками податку самостійно щокварталу, виходячи з фактичних обсягів викидів, ставок податку (п. 249.3 ПКУ).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка