Українська правда

Конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (фото)

08 листопада 2016 року в райдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо підготовки інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватись у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Переважно - це будівництво або реконструкція об’єктів соціальної сфери, комунального господарства та об’єкти з підвищення енергоефективності. За участю заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця та начальників відділів, управлінь райдержадміністрації.

  

На засіданні було розглянуто перелік Проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
За результатами розгляду пропозицій дано доручення відділу будівництва райдержадміністрації подати перелік Проектів, що можуть бути подані на розгляд Регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку. Також обговорили питання підготовки проектних заявок в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Ці проекти пов’язані зі збереженням і популяризацією історичної спадщини та місцевої культури.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка