Українська правда

ДСЮШ

До нового Реєстру внесено 250 неприбуткових установ та організацій Надвірнянщини

Як повідомили в Надвірнянській ОДПІ, на обліку в інспекції перебувають 450 неприбуткових підприємств, установ та організацій. За 10 місяців поточного року 250 із них привели свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу.
Податківці Надвірнянщини звертають увагу на те, що неприбуткові  установи та організації мають не так багато часу, щоб  надати контролюючим органам  документи, які підтверджують  статус їх неприбутковості. Адже, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, неприбуткові установи та організації, що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, зобов'язані до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий термін подати копії таких документів до органу ДФС за місцем реєстрації.
Платники податків, які не приведуть свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 ПКУ, після 1 січня 2017 року будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка