Виставка картин Галини Винник 2021

Українська правда

Надвірнянська міська рада взяла участь у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування (фото)

Надвірнянська міська рада взяла участь у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”, які відбулись у м.Львів минулого тижня. Надвірнянську громаду представили керуючий справами міської ради Олег Антонюк та начальник управління економіки Тарас Новосельський.

Нагадаємо, що Надвірнянська міська рада вступила в дану асоціацію минулого року. А ще з 2018 року активно приймає участь в конкурсі проектів карпатських ініціатив, на який подала близько десятка проектів. Минулого року спільно з ГО “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” стала переможцем проекту “Ревіталізація замку Краснодвір: створення центру інтерпретації історії міста Надвірна”.

На засіданні Загальних Зборів Асоціації “Єврорегіон Карпати — Україна окреслено основні  стратегічні напрямки діяльності Асоціації та її членів на найближчу перспективу. В рамках засідання було оновлено склад правління – наглядового органу Асоціації та прийнято 20 нових членів.

Головними завданнями на майбутнє Асоціація визначила:  координацію зусиль з іншими карпатськими державами у сфері просування ініціативи макрорегіональної  стратегії  ЄС для регіону Карпат, бути активним учасником  процесів формування  і реалізації підтримки розвитку Карпат на усіх рівнях, залишатися лідером у транскордонній співпраці, сформувати і розвивати спільний бренд  Карпат.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка