Українська правда

Уляна Пригродська заявляє про продаж землі за мізер в центрі Надвірної на "невідомому" аукціоні (фото)

Підприємниця з Надвірної Уляна Пригродська в соціальній мережі Фейсбук заявила, що надвірнянський міський бюджет не доотримав  900 тисяч гривень внаслідок продажу землі в центрі Надвірної з "невідомого" аукціону. Зокрема Уляна Пригродська зазначила: "А чи відомо Вам, що ця відгороджена ділянка була продана на останньому аукціоні за 400 тисяч гривень.

Світлина від Ulyana Prygrodska.

Я підприємець в м. Надвірна 13 років. І я вже готова заплатити за неї 1300000 гривень. На хвилиночку, це на 900 тисяч більше, ніж за неї заплатити.

Світлина від Ulyana Prygrodska.

Чому я це не зробила? Запитаєте Ви. Я намагалася, як могла. Перед кожним аукціоном до мене підходив і пан Олег Сегін, і пан Юрій Вірт з проханням забути про цю ділянку за певну компенсацію. Моя позиція була твердою. Заплати більше, ніж я і купляй на здоров‘я (наголошую, що я від цих панів є значно молодша і значно бідніша).
Двічі аукціон зривали. Тобто спочатку пропонують суму більшу, ніж я. А в кінцевому результаті не сплачують її. І ось я не беру участь в останньому аукціоні і ділянка йде за 400 тисяч.
Чому я не прийшла? Я сама в шоці чому. Я дзвонила на товарну біржу (саме вони проводили аукціон) і до депутатів міської ради запитати дату. І ніхто не знав коли. Казали, через карантин перенесли. Моя помилка, однозначно, що дала всім себе обдурити.
Але зараз я звертаюся до представників міської ради. Всі Ви тут ні до чого. Ясно. То, може Вам всім всеодно, що бюджет недоотримав 900 тисяч. Подумаєш, це тільки 9 дитячих майданчиків чи дорога для кількох вулиць. Нехай 2-3 олігархи дальше скуповують ділянки за безцінь. Рази в 3 дешевше. А підприємець, який може збудувати сучасний магазин для себе (а не як- небудь на продаж) Вас не обходить. Що Ви могли зробити? Як мінімум дати мені знати про третій аукціон. А може це корупція? Чи може хтось в міській раді був не в курсі цієї ситуації? У Вас проблем вистачає? То назвіть нагальніші питання, ніж мінус 900 тисяч до бюджету.

P.S. Я не так шкодую про ділянку, як про те, що дала її продати за такі малі гроші".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка