Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

В районі розпочався призов громадян на строкову військову службу 2017 року

Військовий комісар Надвірнянського районного військового комісаріату С.Луцюк підписав наказ № 120 від 4 вересня 2017 р. "Про проведення чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу 2017 року".
Зокрема в наказі зазначено:
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», Директиви начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України від 9 лютого 2017 р. № Д-1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки військової служби у 2017 році», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», наказу військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату № 385 від 7 вересня 2017 р. «Про організацію та проведення чергового осіннього 2017 року призову громадян України на строкову військову службу та призначення тимчасової адміністрації обласного збірного пункту» у жовтні-листопаді 2017 року проводять призов громадян на строкову військову службу.
З метою організованого проведення призову громадян та своєчасної відправки команд призовників НАКАЗУЮ:
1. Усі громадяни України чоловічої статі 1990-1999 років народження, придатні за станом здоров’я до військової служби, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку, котрі втратили підстави для надання відстрочки від призову на строкову військову службу, а також особи, які не мають права на відстрочку або підстав для звільнення від призову, передбачених ст. 17 та 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», і не призвані з різних причин на строкову військову службу у встановлені строки, зобов’язані з’явитися для призову на строкову військову службу на призовну дільницю Надвірнянського району та Яремчанської міської ради за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96, у встановлений час із документами, що зазначені в особистих повістках.
До 25 вересня 2017 року громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов`язані прибути до Надвірнянського районного військового комісаріату та мати при собі документи, які посвідчують особу, та військово-облікові документи.
Усі особи призовного віку, які  підлягають призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 р. і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, зобов`язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з`явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
На підставі Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у т. ч. навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов`язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Наказ довести житлово-експлуатаційним організаціям, іншим організаціям або підприємствам та установам, що здійснюють експлуатацію будинків, домовласникам, відповідним виконавчим органам сільських, селищних і міських рад, на підприємства, в установи та організації, навчальні заклади.
Про проведення призову на строкову військову службу повідомити через засоби масової інформації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка