Українська правда

ДСЮШ

В районі розпочався призов громадян на строкову військову службу 2017 року

Військовий комісар Надвірнянського районного військового комісаріату С.Луцюк підписав наказ № 120 від 4 вересня 2017 р. "Про проведення чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу 2017 року".
Зокрема в наказі зазначено:
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», Директиви начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України від 9 лютого 2017 р. № Д-1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки військової служби у 2017 році», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», наказу військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату № 385 від 7 вересня 2017 р. «Про організацію та проведення чергового осіннього 2017 року призову громадян України на строкову військову службу та призначення тимчасової адміністрації обласного збірного пункту» у жовтні-листопаді 2017 року проводять призов громадян на строкову військову службу.
З метою організованого проведення призову громадян та своєчасної відправки команд призовників НАКАЗУЮ:
1. Усі громадяни України чоловічої статі 1990-1999 років народження, придатні за станом здоров’я до військової служби, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку, котрі втратили підстави для надання відстрочки від призову на строкову військову службу, а також особи, які не мають права на відстрочку або підстав для звільнення від призову, передбачених ст. 17 та 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», і не призвані з різних причин на строкову військову службу у встановлені строки, зобов’язані з’явитися для призову на строкову військову службу на призовну дільницю Надвірнянського району та Яремчанської міської ради за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96, у встановлений час із документами, що зазначені в особистих повістках.
До 25 вересня 2017 року громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов`язані прибути до Надвірнянського районного військового комісаріату та мати при собі документи, які посвідчують особу, та військово-облікові документи.
Усі особи призовного віку, які  підлягають призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 р. і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, зобов`язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з`явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
На підставі Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у т. ч. навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов`язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Наказ довести житлово-експлуатаційним організаціям, іншим організаціям або підприємствам та установам, що здійснюють експлуатацію будинків, домовласникам, відповідним виконавчим органам сільських, селищних і міських рад, на підприємства, в установи та організації, навчальні заклади.
Про проведення призову на строкову військову службу повідомити через засоби масової інформації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6