Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянське СБУ: ваші дії при виявленні підозрілого предмета

У разі виявлення підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій чи саморобний вибуховий пристрій (надалі ВП або СВП), негайно повідомте чергового УСБ України в Івано-Франківській області за тел. (0342) 52-22-95 та чергового Надвірнянського МРВ УСБУ тел. (03475) 2-22-95 про факт виявлення характерних ознак ВП або СВП, місця його розташування, час виявлення та особу, котра виявила. До прибуття співробітників правоохоронних органів слід обмежити доступ сторонніх осіб до місця розташування можливого ВП.
Суворо заборонено при виявленні підозрілого предмета самостійно проводити з ним будь-які дії (торкатися, нахиляти, переміщувати, підіймати тощо). Пам’ятайте, що марна трата часу при загрозі вибуху може привести до людських жертв!
Характерними ознаками, що вказують на можливу наявність ВП, можуть бути: виявлення у громадських місцях і транспорті валіз, пакунків, коробок та інших предметів, залишених без нагляду власників; отримання адресатом поштового відправлення, вміст якого чи відправник йому невідомі; характерний вигляд штатних бойових припасів, учбово-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів чи їхніх елементів; чути звук працюючого годинникового механізму, а також запаху бензину, гасу, розчиннику, паливно-мастильних матеріалів, хімічних матеріалів, диму, що з нього виходить; наявність у предмета елементів  (деталей), що не відповідають його прямому призначенню, незвичайно велика маса предмета (наприклад, коробки з-під цукерок, банки з-під кави, книги, блокнот та ін.); наклейки, наліпки, етикетки з підписами на поверхні кришок коробок; нестандартний засіб виготовлення посилочної тари; наявність у дверях, вікнах яких-небудь сторонніх предметів, закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо; стороннього сміття, порушення грунту, покриття на газонах, тротуарах при відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб; у контрольованих зонах залишений власниками більше 5-ти хвилин транспорту; сторонніх чи нічийних приладів, механізмів, тимчасових споруд, будівельних матеріалів і конструкцій тощо; порушення вимог паркування автотранспортних засобів у контрольованих зонах; намагання особи з предметом у руках чи у специфічному одязі, який дає змогу приховувати на тілі ВП, за будь-яких обставин безпосередньо наблизитися до об’єкту охорони чи  маршруту його пересування.
Рекомендовані зони евакуації й оточення при виявленні вибухового пристрою або підозрілого предмета: гранати РГД-5 – не менше 50 метрів, Ф-1 – 200 м; тротилові шашки (200 г) – 45 м; (400 г) – 55 м; банка з-під пива – 60 м; міна МОН-50 – 85 м; дипломат (кейс) – 230 м; дорожня валіза – 350 м; автомобілі марки «Жигулі» – 460 м; «Волга» – 580 м; мікроавтобус – 980 м; вантажний автомобіль (фургон) – 1240 м.
У разі виявлення особи, яка намагається безпосередньо застосувати підозрілий предмет, по можливості, не дати їй випустити предмет з рук та використати тіло особи як екран для гасіння у разі вибуху ВП осколкової та фугасної дії.
НАГОЛОШУЄМО: в усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою, осіб з терористичними і диверсійними ознаками слід повідомляти чергового УСБ України в Івано-Франківській області за тел.  (0342) 52-22-95 та чергового Надвірнянського МРВ УСБ України тел. (03475) 2-22-95.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Березень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31