Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Поліція закликає людей не довіряти інформації телефонних шахраїв

Спантеличуючи людей приголомшливими звістками, що їх рідні вчинили протизаконні вчинки і можуть потрапити до в’язниці, шахраї видурюють гроші нібито на «вирішення» їх проблем. Люди без перевірки інформації викладають останні заощадження думають, що чим швидше заплатять шахраям, тим швидше залагодять проблеми.
У випадках із шахраями люди добровільно віддають останні гроші, ювелірні вироби, цінне майно та документи причому роблять це невідкладно. Встановити особи та затримати зловмисників у випадках телефонних чи Інтернет-шахраїв, зрозуміло, правоохоронцям дуже складно, адже потерпілі не бачили шахраїв, не кажучи про інші деталі, які допомогли б у розшуку.
Так, лише минулої доби жертвами шахраїв стали три мешканці краю.
У першому випадку до рук шахраїв потрапила 44- річна жителька Долини. Жінка розповіла, що напередодні їй на мобільний телефон подзвонив невідомець, який представився працівником місцевого банку. Під час спілкування з потерпілою, зловмисник увійшов у довіру і шахрайським шляхом заволодів її коштами в сумі 35 тисяч гривень.
Цього ж дня до поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця, котрий повідомив, що його матір ошукали шахраї. Як з’ясувалося, до жінки на її мобільний телефон подзвонив
«псевдо» поліцейський та повідомив, що її син потрапив до поліції за зберігання наркотиків. І щоб «вирішити питання», потрібно було негайно перерахувати кошти в сумі 26 500 гривень. Після почутого, перелякана жінка одразу ж перерахувала через термінал вказану суму. В подальшому, зателефонувавши синові, заявниця зрозуміла, що її обдурили.
У тенета шахрая потрапив і 58-річний мешканець Надвірної. Чоловік повідомив, що мав намір придбати автомобіль ще у вересні місяці і на рахунок продавця перерахував кошти в сумі 28 тисяч гривень, але автомобіль по цей час не отримав.
Правоохоронці щоразу нагадують: аби кількість ошуканих громадян не збільшувалася застерігаємо не довіряти телефонним аферистам. Вони, зловживаючи всіма правилами людської моралі, злочинним шляхом збагачуються на людській необачності. Не довіряйте не перевіреній інформації, вчіться на вказаних прикладах чужих помилок, щоб не стати черговою жертвою шахрайства.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Листопад 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6