Українська правда

ДСЮШ

Що потрібно знати покупцю Інтернет-товарів, щоб не бути ошуканим шахраями

Зрозуміло, що за допомогою мережі Інтернет можна не виходячи з дому, здійснювати різні види грошових операцій в т.ч. купляти потрібні товари. Це дуже зручно. Та, щоб не стати жертвою шахрїв, потрібно знати яких помилок припускаються покупці через що втрачають свої гроші.
Передусім забуваємо, що Інтернет, попри свою доступність і масовість, приваблює й різного роду аферистів. Для лиходіїв він зручний тим, що не знаєш в обличчя людини, з якою маєш справу, тож зловмисник може себе видати за кого захоче, а відтак обдурити та заволодіти чужими коштами чи майном.
Так, в Галичі правоохоронці розшукують афериста, який поповнив свої кишені на 7 500 гривень. Жертвою обрав 30-річного чоловіка, який, намагаючись зекономити, на відомому сайті оголошень в Інтернеті замовив мотоблок, за який завчасно перерахував гроші, а товару так і не отримав. Тому робіть висновки: чи варто замовляти товар з передоплатою? Ні звичайно! Тільки на тих сайтах замовляйте, де проводиться оплата після одержання замовленого.
Цього ж дня до поліції звернувся ще один ошуканий, 62- річний франківчанин. Як було встановлено правоохоронцями, чоловік розмістив Інтернет-оголошення на сайті «ОЛХ» про продаж акрилової фарби. Пізніше до нього зателефонувала невідома особа під приводом перерахунку грошей за фарбу, заволодівши шахрайським способом номером кредитної карточки, зняла грошові кошти в сумі 670 гривень, після чого на телефонні дзвінки перестала відповідати. Ситуація не зрозуміла тим, що очевидно потерпілий надав??? пін-код картки, чим і скористалася зловмисниця і замість перерахувати кошти на рахунок вона їх викрала.
За кожним зверненням потерпілих від шахрайських дій працівники прикарпатської поліції здійснюють заходи щодо розкриття цих злочинів. Проте правоохоронці застерігають краян бути пильними і не довіряти свої фінансові справи незнайомцям. Шахраї вдаються до різних вигадок та способів, щоб ввести в оману потенційних потерпілих. Насамперед, що стосується вказаних покупок через Інтернет-мережу, - то зловмисники приваблюють покупців значно нижчими цінами. Якщо Ви знаєте орієнтовну вартість товару, а на сайті вказані акції із 30-50 % знижками, то це перший привід задуматися у чесності проведення торгової оборудки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4