Українська правда

ДСЮШ

Викладачі автосправи навчають як правильно утримувати кермо автомобіля (фото)

Кожний водій, керуючи автомобілем, тримає руки на кермі по-різному. Хто притримує знизу, хто зверху, а хто виробив звичку рулювати однією рукою. На пропозицію узяти кермо правильно, практично усі кладуть руки в положення 10-2, якщо уявити, що кермо – це циферблат годинника. На питання: чому вони так роблять, відповідь одна – нас так учили в автошколі.


Але наскільки правильно вчать інструктори та взагалі, яке це має значення?
Виявляється тримати руки в положенні 10-2 доцільно тільки в тому випадку, якщо ви паркуєте великий автомобіль без підсилювача керма і, щоб повернути, вам треба ще і корпус прикладати, оскільки одних рук точно не вистачить. Сучасні ж автомобілі оснащені гідравлічними або електричними підсилювачами керма, що, у свою чергу, дозволяє управляти ними безпечніше і тримати кермо максимально зручно і правильно.
При їзді на автомобілі привчіть себе тримати руки в положенні 9-3, це легко і невимушено дозволить вам повертати кермо на великі кути без перехоплень, що не вийде в положенні 10-2, коли треба багато разів перехопити перш, ніж повернути кермо до упору, а якщо виникне критична ситуація – так і зовсім можна не втримати кермо і з’їхати з дороги.
Метод безвідривного рулювання при положенні 9-3 дозволяє пройти практично будь який швидкісний поворот без перехоплень, що значно підвищує безпеку. Якщо ви потрапили в складну ситуацію і для стабілізації автомобіля треба крутити кермо до упору, то положення 9-3 дозволяє це зробити всього за 1 перехоплення. Що для цього потрібно? Якщо виникла необхідність швидко повернути кермо до упору вліво, тоді з положення 9-3 повертаємо вліво, перехоплюємо і переміщаємо ліву руку в положення 3 і крутимо до упору. Виходить, ми всього за одну мить і тільки одним перехопленням викрутили кермо, що ні в якому разі не можна було б зробити завдяки загальноприйнятому положенню 10-2, а швидкість дій – це ваша безпека на дорозі.
При швидкому рулюванні намагайтеся вільну руку не перекидати через кермо, а рухати її по максимально прямій лінії до точки наступного контакту, це збільшить швидкість ваших дій.
Навіть паркуючи автомобіль, не варто крутити кермо однією рукою, як роблять таксисти, інакше ви звикнете, і в складній ситуації машинально виконуватимете все неправильно. А якщо витратити кілька місяців і паркуватися з перехопленнями, тоді ваші руки запам’ятають алгоритм дій. До того ж в положенні 9-3 набагато зручніше користуватися так званими «кнопками» на кермі і перемикачами, що знаходяться за ним.
Важливим фактом при триманні керма є положення великого пальця, він має бути усередині ободу, це забезпечить міцний хват і рука не зісковзне в непідходящий момент. Але це не означає, що треба вчепитися в кермо усією силою і затиснутися, він ні в якому разі не має бути точкою опори, тримайте руки розслаблено, так вони швидко і плавно переміщатимуться по рульовому колесу.
Усі вищеперелічені поради не означають, що ви повинні постійно тримати обидві руки на кермі, це не завжди комфортно і в довгій дорозі можна від цього втомитися. Але якщо ви в’їжджаєте на швидкості в зону вибоїн, проходите швидкий поворот, потрапили під сильний дощ або ж просто інтуїтивно відчули, що зараз може статися щось небезпечне – візьміть швидко кермо двома руками в положення 9-3, і ви заздалегідь будете готові впоратися з майбутніми труднощами, - інформує прес-служба УДАІ УМВС в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4