Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Міліція радить, як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету

Помітивши підозрілий пакунок чи предмет, залишений без нагляду і який ззовні нагадує вибухонебезпечний пристрій, в жодному разі не чіпайте його. Відійдіть на безпечну відстань, обмежте рух інших громадян біля предмету та обов’язково повідомте про свою знахідку у міліцію.

Запорукою запобігання вибухам є неухильне дотримання правил безпеки, а також пильність та відповідальність людей.
Не підбирайте кинутих речей, якими б привабливими вони не були, у них можуть бути закамуфльовані вибухові пристрої (у пластикових банках, стільникових телефонах пакунках, сумках, валізах тощо).
Не намагайтеся заглянути усередину підозрілого пакета, коробки, іншого предмета.
Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.
На вулиці не бийте ногами предмети, що лежать на землі.
Не вживайте самостійно ніяких дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями – це може призвести до їхнього вибуху, численних жертв і руйнувань. Якщо раптом почалася активізація сил безпеки й правоохоронних органів, не проявляйте цікавості, ідіть у інший бік, але не бігцем, щоб Вас не прийняли за супротивника. У разі вибуху або стрілянини негайно падайте на землю, краще під прикриття (бордюр, торговельний намет, машину тощо). Для більшої безпеки накрийте голову руками.
Якщо Вам стало відомо про підготовку чи вчинення злочину, негайно повідомте про це в правоохоронні органи України!
На всі без винятку повідомлення міліція забезпечить оперативне реагування відповідних служб, зокрема, вибухо-технічної служби міліції та подбає про безпеку людей.
Цілодобовий номер телефону, котрий функціонує в УМВС України в Івано-Франківській області: (0342) 50 – 85 - 07 або ж «102».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4