Українська правда

ДСЮШ

Бізнесом надвірнянського свободівця Олега Туєшина у зоні відпочинку займається госпсуд

Господарський суд Івано-Франківської області сьогодні слухатиме справу за позовом першого заступника прокурора Івано-Франківської області до Надвірнянської міської ради та до приватного підприємця про визнання недійсним рішення 33 сесії Надвірнянської міської ради від 27.06.2013 №1388-33/2013 в частині погодження розміщення двох заблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці площею 180 кв. м. в міській зоні відпочинку ім. Н. Яремчука в м. Надвірна на термін п'ять років.


Минулого року - 8 жовтня 2013 року Надвірнянський районний суд у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Надвірна розглянув справу за позовом прокурора Надвірнянського району в інтересах держави до Надвірнянської міської ради, фізичної особи-СПД про скасування рішення виконкому міської ради від 22.05.2012 року та рішення сесії міської ради від 27.06.2013 року, визнання недійсним договору особистого строкового сервітуту та зобов'язання повернути земельну ділянку.
Судом встановлено, що Відповідач є фізичною особою, яка здійснює підприємницьку діяльність. Рішенням виконавчого комітету Надвірнянської міської ради № 160 від 22.05.2012 року «Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в міській зоні відпочинку ім. Н.Яремчука ФОП погоджено ФОП розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці площею 0,0180 га в міській зоні відпочинку ім. Н.Яремчука терміном на 1 рік, а рішенням сесії Надвірнянської міської ради від 27.06.2013 року № 1388-33/2013 «Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в міській зоні відпочинку ім. Н.Яремчука СПД» погоджено розміщення двох заблокованих тимчасових споруд для провадження ФОП підприємницької діяльності на вказаній земельній ділянці терміном на 5 років. Таким чином, спорудження зазначених об'єктів проводилося Відповідачем, як суб'єктом підприємницької діяльності, для використання у комерційних цілях, про що не заперечили у засіданні суду самі сторони по справі.
На підставі вищенаведеного, суд ухвалив провадження у справі за позовом прокурора Надвірнянського району в інтересах держави до Надвірнянської міської ради, СПД про скасування рішення виконкому міської ради від 22.05.2012 року та рішення сесії міської ради від 27.06.2013 року, визнання недійсним договору особистого строкового сервітуту та зобов'язання повернути земельну ділянку - закрити. Повідомити прокурора, що розгляд даної справи відноситься до юрисдикції господарського суду Івано-Франківської області.


Як повідомляли місцеві ЗМІ, дозвіл на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в міській зоні відпочинку ім. Н.Яремчука отримав свободівець, депутат Надвірнянської міської ради, ФОП Олег Туєшин.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка