Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

Земельну справу ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Вищий госпсуд повернув на новий розгляд

15 квітня цього року Вищий господарський суд України частково задовільнив касаційну скаргу ПАТ "Нафтохімік Прикарапаття" - скасував рішення судів першої та другої інстанцій і направив на новий розгляд справу за позовом ТОВ "НАСА" до Надвірнянської міської ради та ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" про визнання недійсним рішення ради та державного акту на право постійного користування земельною ділянкою 11,2359 га.
Суть спору полягає в тому, що на земельній ділянці, яка в 1995 році була передана в постійне користування Надвірнянському НПЗ, з 2004 року по даний час перебуває нерухоме майно ТОВ "Наса".
З метою вирішення спору суду першої інстанції Вищим госпсудом поставлено конкретні завдання-запитання до з'ясування, а саме: вирішити питання про те, чи відповідає рішення Надвірнянської міської ради №300 від 02.11.1995 вимогам земельного законодавства та чи дотримано радою компетенцію, визначену законом при винесенні оскаржуваного рішення. Яким чином оскаржувані рішення виконкому від 02.11.1995 №300 та держакт на право постійного користування від 16.11.1995 порушують набуті у 2004 році права позивача та в якій частині (враховуючи той факт, що нерухоме майно позивача займає лише частину земельної ділянки, що перебуває у постійному користуванні відповідача).
Наступне, для яких цілей відповідачу ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" надавалася спірна земельна ділянка, яке майно розташовано на ній: яка частина цього майна належить позивачу, а яка - ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття". Що саме придбав позивач у 2004 році - окремі будівлі чи цілісний майновий комплекс. Для цього, дослідити план розподілу земельної ділянки, матеріали аукціону, на якому було придбано майно позивачем. Також, вирішити питання про те, чи звертався позивач до ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" із заявою про погодження вилучення частини земельної ділянки під належним йому нерухомим майном. Чи вирішувався спір щодо розмежування земельної ділянки у судовому порядку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2