Українська правда

Представники міської ради взяли участь у міжнародному інвестиційно-економічному форумі

15 листопада в Івано-Франківську відбувся V-й Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива.  Енергоефективна громада».

Захід об’єднав близько 200 учасників з України, Польщі, Латвії та Румунії. Участь у форумі також взяли представники Надвірнянської міської ради. Цьогорічний захід присвячений актуальним питанням енергоефективності у діяльності організацій різних форм власності в Україні. На трьох дискусійних панелях  учасниками Форуму були розглянуті проблеми та перспективи розвитку сфери енергозбереження в Україні загалом та в Івано-Франківську зокрема.

Після вітального слова відбулось підписання Меморандуму про партнерство між Фондом енергоефективності та виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради.

Учасники заходу обговорили питання необхідності впровадження заходів енергоефективності, програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків, виклики та можливості реформи енергоефективності в Україні тощо. Своїм досвідом ділились гості з Латвії та Румунії, а також найактивніші голови правління ОСББ Івано-Франківська.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка