Українська правда

ДСЮШ

Міська влада закликає жителів багатоквартирних будинків створювати ОСББ

На даний час в Надвірній спостерігається активний процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Тільки за останні 3 роки в нашому місті створено 14 нових ОСББ. Всього в Надвірній функціонує 35 таких об’єднань.
Як уже неодноразово зазначалось, Надвірнянська міська рада підтримує ініціативу жителів у створенні ОСББ і вже останні кілька років в бюджеті міста передбачаються кошти на співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є створені об’єднання співвласників.
До таких ОСББ належить і "Франка-12", де за кошти міського бюджету цього року проведено капітальний ремонт частини прибудинкової території.
Варто наголосити, що в нашому місті вже формується активна громадськість, яка не чекає, що хтось прийде і зробить все необхідне, а бере ініціативу в свої руки та створює ОСББ. Спільними зусиллями керівництва міста та голів ОСББ, залучаючи всі можливі ресурси, вже сьогодні вирішуються вкрай наболівші питання.
Головна перевага ОСББ: мешканці будинку є самі господарями у власному домі і самі управляють своїм майном. Тому не варто жити очікуваннями та боятись проявляти ініціативу. Надвірнянська міська рада зі своєї сторони гарантує свою підтримку та допомогу. Відповідальність починається з кожного з нас і тільки спільними зусиллями ми зможемо створити комфортні умови проживання мешканців нашого міста.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка