Українська правда

Підписання угоди щодо реконструкції транспортної інфраструктури м.Надвірна (фото)

Цього року м.Надвірна стала переможцем ще одного міжнародного проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який реалізується в рамках програми «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції та впроваджується ПРООН. Даний проект розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської  міської ради  та гміною м.Пруднік (Польща).

Минулого тижня відбулось підписання відповідної угоди між ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» та Програмою розвитку ООН. Мета проекту – сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. В рамках даного проекту планується встановлення в місті 2 світлофорні об’єкти, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проекту становить понад 2 млн. грн.

До кінця 2019 року буде розроблено всю необхідну проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. В січні  2020 року планують оголосити конкурс щодо відбору підрядної організації для реалізації проекту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка