Українська правда

Триває заміна вікон в будинках житлового фонду міста (фото)

Останніми роками Надвірнянською міською радою успішно реалізовано ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності та енергозбереження. З метою зменшення видатків на енергетичні ресурси, забезпечення теплоізоляції під час опалювального сезону та покращення естетичного вигляду в будинках житлового фонду міста та в кількох освітніх закладах було проведено заміну вікон в місцях загального користування.

Так, з 2008 року проведено заміну вікон на сходових клітках у близько 50 багатоквартирних будинках мікрорайонів Ломоносова, Руднєва, Сірика та центральної частини міста. В рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за спільного фінансування з Надвірнянською міською радою, ОСББ та громадськими організаціями міста проведено заміну вікон в освітніх закладах (школах і дитячих садочках) та в 5 багатоповерхових будинках, де є створені об’єднання співвласників.

Цього року після детального обстеження спеціалістами житлового фонду міста, Програмою соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2019 рік передбачено проведення заміни вікон на сходових клітках під’їздів житлових будинків, до числа яких було включено і будинок  №13  по вул.Кобринської. Даний будинок побудовано ще в 1962 році. Нещодавно підрядною організацією проведено заміну старих фізично зношених вікон на енергозберігаючі на сходових клітках в усіх під’їздах даного будинку, що забезпечить теплоізоляцію під час опалювального сезону та підвищить енергоефективність. Також цього року вже завершено роботи по заміні застарілих вікон в усіх під’їздах будинків №21 по вул.Мазепи, №7,9 по вул.Рамішвілі та №8, 10, 11 по вул.Кобринської.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка