Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

Вручення подяки волонтеру Корпусу миру США в Україні Леслі Нолан (фото)

У зв’язку із закінченням терміну роботи волонтеру Корпусу Миру США в Надвірній  Леслі Нолан вручили подяки. Зокрема, минулого тижня під час зустрічі в Надвірнянській міській раді були підбиті підсумки співпраці, під час якої народний депутат України Зіновій Андрійович та в.о. міського голови Тарас Пекарський подякували волонтеру за проведену роботу, активну громадську позицію, професіоналізм, самовідданість, плідну співпрацю та вагомий внесок у реалізацію проектів з розвитку громади міста Надвірна.

Волонтери – це люди, які мають бажання попрацювати в іншій країні два роки пліч-о-пліч з їхніми місцевими партнерами, мешкаючи в тих самих умовах та стикаючись із такими ж самими складнощами, як і решта членів громади. Волонтери – це не тільки виконавці програм, але й джерело нових ідей, джерело іншого життєвого досвіду.
Один з таких волонтерів, Леслі Нолан, була запрошена для роботи в нашому місті. 1 грудня 2017 року ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», яку очолює Володимир Гринішак, підписала відповідну  угоду з Корпусом Миру США в Україні. Леслі Нолан проживала та працювала в місті протягом 2-х років з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації найрізноманітніших грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій в інфраструктуру міста.
За два останніх роки Леслі Нолан зробила ваговий вклад в розвиток громади Надвірнянщини. Зокрема, за її активної співпраці на даний час реалізовується проект по відновленню єврейського кладовища, розроблено брендінг та логотип міста «Надвірна – шлях до Карпат», підготовлено та подано численні заявки для участі у різноманітних міжнародних проектах щодо відновлення культурної спадщини нашого краю. Леслі Нолан працювала над підготовкою кулінарної книги української кухні, яка згодом буде видана в США, приймала активну участь у відновленні юнацької бібліотеки, організовувала та проводила для мешканців міста та району курси англійської мови, семінари, тренінги, долучалась до екологічних акцій на території нашого міста, виступила співорганізатором фестивалю американської музики і багато іншого. За цей час справді було зроблено чимало.

Під час зустрічі народний депутат України та представники міської ради висловили сподівання, що на цьому співпраця між міською радою та Корпусом Миру США не завершиться і в подальшому приноситиме ще більші результати на користь нашої громади.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2