Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянські ОСББ переймали досвід у Долини в рамках міжнародного проекту HOUSES (фото)

Нещодавно місто Долину відвідали  представники ініціативних груп та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Надвірної, представники Надвірнянської міської ради з метою обміну досвідом в реалізації проектів та впровадження сталих енергоефективних рішень. Захід організований в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Учасників делегації гостинно зустріли  представники Долинської міської ради. З вступним словом виступили Леся Попелюх, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області.

Привітав гостей та поділився своїм досвідом щодо системи організації управління багатоквартирними будинками керівник управляючої компанії ТзОВ «Нова Долина» Петро Корбут. Про переваги термомодернізації будівель та можливості співпраці з Фондом енергоефективності розповів консультант Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Владислав Тимошенко. Також свої консультації щодо специфіки управління багатоквартирним будинком надав начальник управління житлової політики департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Геннадій Пономаренко

Координатор муніципальних проектів, керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк також ознайомив долинян з результатами співробітництва з проектом ПРООН, інструментами підтримки розвитку ОСББ в м.Надвірна та презентував кращі практики впровадження спільних проектів. Після обміну досвідом, надвірнянці відвідали багатоквартирні житлові будинки, де є створені ОСББ та здійснені роботи в рамках Програми підтримки ОСББ м.Долина і комплексної тепломодернізації багатоквартирних будинків.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2