Українська правда

Відбувся семінар “Діяльність ОСББ та заходи з енергозбереження” (фото)

Протягом останніх років Надвірнянська міська рада активно приймає участь у реалізації різного роду проектів, в тому числі і міжнародних, з метою залучення інвестицій у розвиток громади нашого міста. Цього року Надвірна є учасником впровадження проекту ЄС/ПРООН «ОСББ для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Основна мета проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація щодо підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діє на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об`єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Сьогодні в міській раді в рамках даного проекту відбувся семінар “Діяльність ОСББ та заходи з енергозбереження” для представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Навчання провели Леся Попелюх – координатор ПРООН з цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області та Владислав Тимошенко – регіональний консультант Програми підтримки Фонду енергоефективності України. Своїм досвідом також поділилась голова правління ОСББ “Китайська стіна” Оксана Іванюк. Участь у тренінгу прийняли представники ресурсного центру Надвірнянської міської ради, ініціативних груп та ОСББ міста. Під час семінару обговорили питання поточної діяльності ОСББ, ключові принципи і етапи співпраці в рамках програми Фонду енергоефективності, приклади реалізації заходів із енергозбереження підтримки ОСББ тощо.

Варто зазначити, що цього року в рамках вищевказаного проекту для  представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Надвірної було вже проведено ряд тренінгів та семінарів, що стосуються створення та ефективного функціонування ОСББ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2