Українська правда

Асфальтування вулиць м.Надвірна (фото)

Стан об’єктів дорожньої інфраструктури є одним з найважливіших соціально-економічних показників розвитку міста. З яких би надстійких і міцних сучасних матеріалів не було виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодно-кліматичних умов та ряду інших різних факторів, покриття починає руйнуватися. У зв’язку з цим виникає необхідність в капітальному або поточному ремонту практично всіх доріг.

2019, як і останні 3 роки, з впевненістю можна назвати роком покращення та розвитку дорожньої інфраструктури, оскільки в місті за цей час вдалось зробити чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку. На сьогодні в м.Надвірна підходить до завершення сезон відновлення та капітального ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури.

Зокрема, цього року ряд доріг частково отримали нове асфальтне покриття, а саме вулиці комунальної форми власності Івасюка, Богуна, Відродження, Комунальна, Дем’янчука, Я.Мудрого, Довженка та Набережна. Також до цього переліку потрапило ще дві вулиці. Зокрема, Калнишевського та Молодіжна, якими користуються сотні мешканців та гостей міста, оскільки в районі даних вулиць розміщений ринок «Торговиця». Крім того, перш ніж приступити до ремонту асфальтного покриття вулиці Калнишевського, було проведено відновлення ливневої каналізації для своєчасного виведення дощової води з дорожнього полотна вулиці. Звичайно, що за один рік зробити все неможливо, адже на сьогодні кожна друга прибудинкова територія чи вулиця потребує капітального ремонту. На проведення даних робіт необхідно десятки мільйонів гривень.  Проте, враховуючи вищевказане, з року в рік, крок за кроком, дорожня інфраструктура м.Надвірна покращується і розвивається, і тим самим поліпшуються умови проживання мешканців нашого міста.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка