Українська правда

ДСЮШ

Поточний ремонт доріг комунальної форми власності міста (фото)

В місті Надвірна активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури.  На даний час на різних об’єктах задіяні кілька будівельних бригад, які виконують роботи по відновленню та новому будівництву вулиць та прибудинкових територій. Крім мощення бруківкою, також проводиться поточний ремонт асфальтного покриття доріг та вулиць міста.

На території міста Надвірна налічується понад 130 вулиць та 18 провулків комунальної форми власності, які перебувають на балансі міської ради.  Для того, щоб провести капітальний ремонт всіх вулиць необхідно не одна сотня мільйонів гривень та наявність спеціальної техніки. Проте керівництво міської ради, депутатський корпус та комунальні служби міста докладають усіх зусиль, щоб утримувати вулиці комунальної форми власності в належному стані. З метою недопущення повного руйнування дорожнього полотна, цього року було визначено ряд об’єктів, де є необхідним проведення поточного ремонту.

Так, нещодавно на  території нашого міста працювала спецтехніка, за допомогою якої було  відділено пошкоджені ділянки від дорожнього покриття шляхом фрезерування. Протягом останніх 2-х місяців проводились роботи по відновленню пошкоджених ділянок таких вулиць, як Коцюбинського, Володимира Великого, Руднєва, Шевченка, Олени Степанівни, Марка Черемшини, Ломоносова, І.Франка, Котляревського, Шкільна, Рамішвілі та Полуботка. Також цього року проведено поточний ремонт асфальтного покриття вулиці Корольова. Крім того, в місті проводився ремонт вулиць за допомогою спецтехніки «Крокус».

і

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5