Українська правда

ДСЮШ

Капітальний ремонт прибудинкової території будинку №5 по вул.Котляревського (фото)

Нещодавно завершились роботи по облаштуванню прибудинкової території будинку №5 по вул.Котляревського. Даний будинок введений в експлуатацію в 1975 році. Тут налічується понад 100 квартир, де проживає більше 250 мешканців. За понад 40-річний термін експлуатації, асфальтне покриття прибудинкової території частково зруйнувалось та втратило свій естетичний вигляд. І такий стан прибудинкової території завдавав жителям міста великих незручностей. В 2016 році за кошти міського бюджету здійснено  ремонт під’їзної дороги до даного будинку. Цього року з метою створення належних умов проживання мешканців житлового фонду, покращення естетичного вигляду міста, депутати міської ради включили виконання капітального ремонту прибудинкової території будинку №5 по вул.Котляревського в Програму соціально-економічного розвитку міста Надвірна.

Оскільки вищевказаний будинок розташований в центральній частині міста, дану територію було вирішено вимостити сучасним матеріалом, а саме бруківкою, так як вона, на відміну від асфальтного покриття, володіє рядом переваг.

Варто зазначити, що з початку року крім Котляревського, 5 за кошти міського бюджету бруківкою вимощено ще 5 дворів, а саме: Марка Черемшини, 18; Данила Галицького, 3, 4; Руднєва, 4, 5; Кобринської,8 та Котляревського, 4.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка