Українська правда

Нарада з керівниками забійних цехів, які функціонують на території району

відбулася нарада з керівниками забійних цехів, які функціонують на території району, суб’єктами господарювання, що займаються забоєм тварин вдома, органами місцевого самоврядування та з залученням представників окремих контролюючих служб.
Основні питання, які були заслухані на даній нараді – це питання дотримання ветеринарно-санітарних вимог забійними підприємствами району та дотримання вказаними підприємствами законодавства з утилізації відходів.
Нараду відкрив перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, який в своєму виступі проінформував присутніх з ситуацією, що склалася на сьогоднішній день в районі, зокрема надходять усні та письмові звернення від жителів, які скаржаться на незадовільні умови проживання на незначній віддалі від забійних виробництв в зв’язку з забрудненням атмосферного повітря, пов’язаного з технологічним процесом підприємств. Також трапляються непоодинокі скарги і щодо погіршення екологічної ситуації, пов’язаної з виявленням на полях чи в лісових масивах залишків трупів тварин та залишків тваринного походження від забою тварин. Тому Богдан Зеленчук попередив виробників про їх особисту відповідальність за порушення правил утилізації відходів.
Начальник Надвірнянського районного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківькій області Іван Гурмак наголосив, що одним з варіантів вирішення даного питання є утилізація відходів на спеціально визначених місцях методом біотермічного знешкодження – кагатуванням.
По результатах проведеної наради було вирішено:
- активізувати роботу екологічних комісій міської, селищних рад ОТГ, сільських рад по забезпеченню періодичних обстежень запасів земель сільських рад з метою можливого виявлення нових захоронень тварин;
- керівникам забійних цехів та суб’єктам господарювання, які займаються забоєм тварин вдома не допускати вивезення відходів та залишків трупів тварин в лісові масиви та на сільськогосподарські землі населених пунктів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5