Українська правда

ДСЮШ

Будівництво нового водогону по вул.Молодіжна (фото)

З 2006 року першочерговим завданням, яке покладено перед міською радою та КП «Надвірнаводоканал» – це забезпечення мешканців міста Надвірна цілодобовим постачанням якісною питною водою. Враховуючи ті завдання, які ставить громада міста, а також звернення жителів з проханням підключення до центрального постачання води, щороку проводяться роботи по будівництву та розширенню нових мереж водопроводів.

Близько 7 років тому на вул.Молодіжна міською радою було  влаштовано систему каналізування, проте мережа водопостачання тут була відсутня. До Надвірнянської міської ради звернулись жителі даної вулиці з проханням провести будівництво водогону. Тому цього року керівництвом та депутатським корпусом міської ради було вирішено закласти кошти в Програму соціально-економічного розвитку для проведення необхідних робіт.

Протяжність мережі складає орієнтовно 340 м/п. Для будівництва водопроводу застосовували поліетиленові труби діаметром 50 мм , гарантійний термін яких складає близько 50 років. Також було встановлено 8 нових колодязів. Виконання даних робіт дозволить підключити до центральної мережі водопостачання понад 30 приватних дворів вул.Молодіжна.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка