Українська правда

Міський голова вручив дипломи переможцям міського конкурсу Громадського бюджету (фото)

Минулого тижня відбулось урочисте нагородження дипломами переможців ІІІ-го міського конкурсу проектів «Громадського бюджету».

Цього року в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 500 000 грн. на реалізацію двох великих (200 000 грн.) та двох малих (49900 грн.)  проектів.  За результатами голосування переможцями стали 4 проекти категорії «Охорона здоров’я». Великі проекти:  «Лінія життя. Від складу крові залежить стан всього організму. (Придбання біохімічного аналізатора для ЦРЛ Надвірнянського району)» (автор Сулятицька Лариса) та  «Повнота обстеження – успішне лікування». Автогематологічний аналізатор — апарат для виконання аналізу крові: необхідний при всіх захворюваннях» (автор Горбова Ольга). Серед малих проектів переможцями стали: «Ниркова коліка – не для надвірнянців. Сучасна урологія не може існувати без катетеризаційного цистоскопа, який є «Золотим стандартом» в діагностиці та лікуванні урологічних захворювань» (автор Ковалюк Володимир) та «Рання діагностика врятує життя. (Придбання електрокардіографа та спірометра)» (автор Накладюк Юлія).

Міський голова Зіновій Андрійович та секретар міської ради Тарас Пекарський привітали переможців та вручили відповідні дипломи авторам проектів. Сергій Ємельянчук висловив щирі слова подяки міському голові, депутатському корпусу та всім небайдужим мешканцям міста, які підтримали дані проекти. І зауважив, що їх мета – забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги завдяки використанню сучасної апаратури, покращенню матеріально-технічної бази Надвірнянської лікарні шляхом придбання медичного обладнання, яке є на сьогодні вкрай необхідне.

Зіновій Андрійович в свою чергу висловив подяку авторам проектів, які не залишились байдужими, а проявили свою ініціативу, розробивши і подавши на Бюджет участі проекти, а також всім жителям міста, які підтримали ті ідеї, які змінить життя в місті на краще. Наступного року планується оголосити ІV-й міський конкурс проектів «Громадського бюджету».

Варто зазначити, що Бюджет участі  Надвірнянська міська рада запровадила ще 2017  року. Вже протягом 3-х років кожен надвірнянець має можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті. В 2017 році переможцями стали 2 проекти категорії «Спорт», а саме: «Шаховий спорт – дозвілля та розвиток інтелекту» та «Настільний теніс доступний кожному», в рамках яких в міському парку ім.І.Франка було встановлено вуличні шахові та тенісні столи. 2 проекти категорії «Охорона здоров’я» перемогли в минулому році, в рамках яких за кошти міського бюджету було покращено матеріально-технічну базу Надвірнянської центральної районної та дитячої лікарень. Цього року всього було подано 15 проектів (8 великих та 7 малих) і за результатами голосування знову переможцями стали проекти категорії «Охорона здоров’я».  І  вже найближчим часом дані проекти будуть реалізовані та закуплено сучасне медичне обладнання.

Вітаємо переможців!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка