Українська правда

ДСЮШ

В районній бібліотеці для дітей замінено вікна (фото)

Нещодавно підрядною організацією було проведено заміну вікон на енергозберігаючі в районній бібліотеці для дітей ім.І.Яцури. Надвірнянською міською радою на виконання даних робіт надано субвенцію районному бюджету  в сумі 90 тис. грн.

Хоча сьогодні відбувається стрімкий розвиток інформаційних технологій, жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу. Книга завжди була і залишиться джерелом споконвічної мудрості й знань. Тому сьогодні є дуже важливим підтримати саме такі заклади соціальної сфери.

Районна бібліотека для дітей ім.І.Яцури заснована в 1947 році. Це – інформаційний, культурно-освітній, виховний, соціальний та дозвільний центр бібліотечно-бібліографічного обслуговування дитячого населення міста та району. Користувачів-дітей обслуговують кваліфіковані   працівники, які проводять популяризацію дитячої книги, надають методичну та практичну допомогу по дитячій роботі бібліотекам-філіям району. Бібліотека обслуговує 2200 читачів-дітей. Книжковий фонд становить 43620 примірників книг.

Завдяки проведенню вищевказаних робіт забезпечено комфортні умови перебування в закладі  відвідувачів та працівників бібліотеки, підвищено рівень енергозбереження в установі, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд районній бібліотеці для дітей ім.І.Яцури.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка