Українська правда

До Надвірної завітав директор Корпусу Миру США (фото)

До Надвірної цими вихідними завітав директор Корпусом Миру США в Україні Майкл Кетовер.

Корпус Миру – громадська організація, яка була заснована в США у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Діяльність Корпусу Миру відбувається через співпрацю американських добровольців з організаціями країни-партнера, що запросила Корпус Миру до себе. В Україні Корпус Миру розпочав свою роботу у травні 1992 року. У своїй діяльності керується такими основними цілями, як надання громадянам України допомоги у професійному розвитку та сприяння взаєморозуміння та співпраці громадян обох країн. В Україні добровольці Корпусу Миру працюють за трьома проектами: «Розвиток громад», «Викладання англійської мови як іноземної» та «Молодіжний розвиток».

В 2017 році місто Надвірна потрапила в число 17 міст, яким надали можливість запросити до себе добровольця Корпусу Миру в рамках нового проекту «Розвиток громад». Того ж року громадська організація підписала угоду з Корпусом Миру США в Україні, згідно якої до нас приїхала волонтерка Леслі Нолан, яка працює в Надвірній вже майже 2 роки. Леслі Нолан надає допомогу громаді міста та району у написанні та реалізації найрізноманітніших грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодженні співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій в інфраструктуру міста тощо.

В День Конституції України, 28 червня, міський голова Зіновій Андрійович провів зустріч з директором Корпусу миру США в Україні Майклом Кетовером, волонтером Леслі Нолан та директором ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» Володимиром Гринішаком. Зокрема, під час зустрічі міський голова подякував представникам Корпусу миру за надану допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка