В ТВО №87 ПЕРЕКОНЛИВО ПЕРЕМОГЛА ПАРТІЯ Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

Богдан Зеленчук взяв участь в обласній робочій комісії з ліквідації наслідків стихії

30-31 травня у зв’язку із значними опадами у Городенківському, Тлумацькому, Тисменицькому та Коломийському районах підтоплено територію понад 30 населених пунктів, 105 дворогосподарств, 1090 присадибних ділянок та пошкоджено 2 автомобільні мости.
У зазначених районах створені комісії, які проводять подвірне обстеження та організують роботи щодо проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків стихії.
Ситуація контрольована. Рівень води в місцевих потічках, окрім річки Ворона, поступово спадає. Населення області постійно інформується про ситуацію.
У зв’язку з негодою впродовж 30-31 травня в облдержадміністрації працює робоча комісія під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки, яка проводить заслуховування керівників районів, міст та об’єднаних територіальних громад щодо ходу виконання першочергових відновлювальних робіт на пошкоджених об’єктах із визначення проблемних питань і можливих джерел фінансування робіт по їх відновленню та наданню допомоги населенню.
Слід відмітити, що в травні на території області сталося 6 масштабних стихій природного характеру, які завдали об’єктам господарювання та населенню значних збитків. На сьогоднішній день сума коштів необхідних для відновлення об’єктів сягає більше 420,0 млн. гривень.
Обласна державна адміністрація звернулася з клопотанням до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на подолання наслідків стихії.
Варто додати, що у зону підтоплення потрапило 105 дворогосподарств (Тлумацький район смт. Обертин — 12, с. Олеша — 15, с. Хотимир — 5, с. Гарасимів — 5, с. Долина — 3, с. Вікняне — 15, с. Озеряни — 2, м. Тлумач — 1, с. Палагичі — 8, Коломийський район смт. Печеніжин — 2, с. Нижні Вербівці — 20, П’ядицька ОТГ — 10, Калуський район м. Калуш — 6, с. Перевозиць — 1), на яких розміщено та підтоплено 73 житлових будинків (Тлумацький район м. Тлумач - 1, с. Палагичі — 4, с. Олеша — 15, с. Хотимир — 5, с. Гарасимів — 5, с. Долина — 3, с. Вікняне — 15, с. Озеряни — 2, Коломийський район Печеніжин — 1, Марківка — 3, П’ядицька ОТГ — 8, Городенківській район с. Незвисько — 2, с. Росохач — 7, с. Виноград — 2 ), 1090 присадибних ділянок (Тлумацький район смт. Обертин — 30, с.Олеша — 52, с. Хотимир — 15, с. Гарасимів — 5, с. Суходіл Долинський — 4, с. Долина — 36, с. Вікняне — 15, с. Озеряни — 8, м. Тлумач — 1, с. Кутище — 24, Коломийський район П’ядицька ОТГ — 900). Також пошкоджено 2 автомобільні мости (смт. Печеніжин - 1, с. Марківка — 1).
Станом на 18.00 продовжується підняття рівня води у р. Ворона, внаслідок чого відбувається незначне підтоплення території м. Тисмениця та населених пунктів розміщених біля р. Ворона.
Надання допомоги населенню підрозділами управління ДСНС України в області та комунальними господарствами по мірі поступлень заяв від населення та органів місцевої влади.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1