В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Відбулись громадські слухання щодо майбутньої Надвірнянської ОТГ (фото)

27 травня, у міській раді відбулися громадські слухання з вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад у Надвірнянську ОТГ (об`єднану територіальну громаду) з адміністративним центром у Надвірній за участі жителів Надвірної, сільських голів с.Гвізд Дмитра Кріцака, с.Назавизів, Василя Мацелика, с.Парище Івана Петрика, с.Бистриця Ганни Гав’юк,  с.Лісна Тарновиця Марії Марковецької, секретарів сільських рад с.Верхній Майдан Оксани Станкевич, с.Красна Світлани Боднар, голови Ради старійшин с.Пнів Ганни Хащук, представників громади с.Стримба, а також першого заступника Надвірнянської РДА Бодана Зеленчука, учасників російсько-української війни, депутатів районної та міської рад, представників робочої групи з питань добровільного об’єднання територіальних громад, представників державних служб, громадських організацій та засобів масової інформації. Проведення слухань регламентовані відповідними розпорядженнями міського голови від 03.05.2019 р. №54-р та від 20.05.2019 р. №65-р.

На порядку денному – питання про вивчення пропозиції депутатів Надвірнянської міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади міста Надвірна, сіл Гвізд і Млини Гвіздської сільської ради, сіл Назавизів і Мирне Назавизівської сільської ради, селища Битків Битківської селищної ради, села Лоєва Лоєвської сільської ради, села Верхній Майдан Верхньомайданської сільської ради, села Молодків Молодківської сільської ради, сіл Парище і Лісна Велесниця Парищенської сільської ради, сіл Пнів, Мозолівка, Білозорина Пнівської сільської ради, села Стримба Стримбівської сільської ради, сіл Зелена, Максимець, Черник Зеленської сільської ради, сіл Бистриця, Згари, Климпуші, Причіл Бистрицької сільської ради, сіл Пасічна, Букове, Постоята, Соколовиця Пасічнянської сільської ради в  Надвірнянську територіальну громаду з центром в місті Надвірна.

На початку громадських слухань міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що згідно з Перспективним планом до Надвірнянської ОТГ повинні входити 10 місцевих рад із 15-ма населеними пунктами. Саме питання з таким об’єднанням територіальних громад в Надвірнянську ОТГ було винесено на громадські слухання 5 квітня цього року та на розгляд 32 сесії міської ради від 25 квітня 2019 р. Дане рішення не набрало необхідної кількості голосів, проте депутатами міської ради було зініційовано вивчити питання добровільного об’єднання територіальних громад в потужну Надвірнянську ОТГ, куди б ще увійшли гірські села Бистрицької, Зеленської та Пасічнянської сільських рад. Міським головою було дано завдання спеціалістам міської ради вивчити питання фінансової спроможності цієї територіальної громади. Начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський та начальник управління бухгалтерського обліку та звітності Ольга Збіглей довели до відома учасникам громадських слухань головні показники фінансової забезпеченості ОТГ, відповідно до яких у разі входження гірських сіл у Надвірнянську ОТГ сформує одну з найпотужніших і найбільш спроможних громад на Прикарпатті.

Всі керівники сільських рад, які були присутні на слуханнях, висловили підтримку  своїх громад щодо об’єднання в  Надвірнянську ОТГ. Після жвавого обговорення одноголосно було вирішено підтримати пропозицію депутатів Надвірнянської міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади міста Надвірна у Надвірнянську ОТГ з адміністративним центром в м.Надвірна, до якої також входитимуть гірські села Бистрицької, Зеленської та Пасічнянської сільських рад. Дане питання буде винесено на розгляд сесії Надвірнянської міської ради, яка відбудеться найближчим часом.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #8 Пнівцак 05.06.2019, 16:46
Інтірєсно дєвкі пляшут!

Тарновиця і Красна самі просяться в ОТГ - ні нада! Пнів і Битьків не хочут- не пустимо, давай до нас. І Зелену з Бистрицев окупуємо!

А чо дотепер не робили ОТГ? Хитровимахані? Пишут, шо утримання інфраструктури лігає на Надвірну (се тіпа: Донбас корміт Україну). Ага. здрасьтє!

А тепер кугут клюнув в одне місце (не назавизівський, а образно) - давай робити ОТГ лиш таке, яке ми хочемо.

Відав флєки самі себе перехитрили!
Цитата
 
 
0 #7 Боб 30.05.2019, 18:11
А Мацелик що там робить? )))
Цитата
 
 
+2 #6 Микола 30.05.2019, 09:20
Не підтримують таке отг с.Пасічна,Биткі в,Пнів і правильно роблять,нехай створять свою отг
Цитата
 
 
0 #5 Олег 30.05.2019, 08:31
Більшість сіл бідні як церковні миші. Утримання їх інфраструктури лягає на Надвірну, а в Надвірні ого як всі зрадіють. Коротше, за чиї гроші бенкет влаштовувати будем.
Цитата
 
 
+1 #4 Zzzzz 29.05.2019, 20:33
Нема де гроші в бюджет брати- ріжте НПЗ на метал
Цитата
 
 
+2 #3 Друг 29.05.2019, 15:50
Такі складні питання як об'єднання повинні виносити на референдум у європі такі питання як будівництво супермаркета можуть виноситись на референдум, вивчіть думку людей спочатку , а потом приймайте рішення.
Цитата
 
 
0 #2 Василь 29.05.2019, 15:37
Ви не можете навіть написати правду що крім Надвірноі вашу отг ніхто не підтримує
Цитата
 
 
0 #1 Василь 29.05.2019, 15:34
Брихуни
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Листопад 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1