В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

ДСЮШ

В Надвірній ремонтують внутрібудинкові мережі електропостачання багатоповерхівок (фото)

На даний час в місті активно проводяться роботи по виконанню Програми соціально-економічного розвитку м.Надвірна, зокрема, що стосується утримання житлового фонду міста. Щороку передбачаються перелік багатоповерхових будинків, в яких є необхідним проведення робіт капітального характеру, до яких належить і ремонт систем електропостачання. Протягом останніх 3-х років з 2016 року капітальний ремонт внутрібудинкових мереж електропостачання, заміну електропроводки, а також заміну щитових та щитків здійснили в 28 багатоквартирних будинках житлового фонду міста.

Оскільки більшість будинків житлового фонду міста введені в експлуатацію 40-50 років тому, внутрібудинкові мережі, в тому числі і системи електропостачання, вже фізично зносились і морально застаріли. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спеціалістами було обстежено житловий фонд міста та визначено перелік будинків, де необхідним є проведення ремонту вищевказаних мереж.

Цього року в бюджеті міста передбачено кошти на проведення вищевказаних робіт в 3-х будинках житлового фонду міста: Костя Левицького, 1 та Юлії Солдак, 1, 2. Так, нещодавно завершили роботи по капітальному ремонту внутрібудинкової системи електропостачання будинку №1 по вул.Юлії Солдак. Даний 8-ми під’їзний будинок побудований в 1962 році, налічує 129 квартир, де проживає понад 300 мешканців. За понад 55 літній період експлуатації система електропостачання фізично застаріла і в зв’язку із значним збільшенням електроприладів, не могла повноцінно справитись із навантаженням. Часті перепади напруги завдавали мешканцям будинку певних незручностей, тому було вирішено здійснити капремонт внутрібудинкової мережі електропостачання. До цього часу для всіх споживачів функціонувала одна фаза, а після проведення ремонту кожен під’їзд підключено до 3-х фаз, що дало змогу розвантажити всю систему. Крім того, було замінено електропроводку, щитки і щитові та інше електрообладнання.

Варто зазначити, що на сьогодні вже здійснено заміну електропроводки і в будинку №1 по вул.Костя Левицького. Крім того, активно тривають інші роботи по підтримці житлового фонду міста, а саме:  відновлення прибудинкових територій, заміна вікон в місцях загального користування та капітальний ремонт – заміна ринв і водостоків в багатоповерхових будинках міста.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6