Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянський та Луцький райони підписали угоду про співпрацю

10 травня 2019 року з офіційним візитом у Надвірнянський район завітала делегація з Луцької районної ради Волинської області у складі голови Луцької районної ради Валентина Приходько, працівників органів місцевого самоврядування, керівників відділів та депутатів Луцької районної ради.
Поважних гостей радо вітав ініціатор зустрічі голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак. Очільник депутатського корпусу проінформував присутніх про особливості Надвірнянщини, зокрема економічну особливість та туристичну привабливість. Також Іван Гурмак зазначив, райони поєднує історія боротьби, глибокі коріння культурних і мистецьких зв’язків, добрі і міцні традиції.
«Надвірнянська районна рада тісно співпрацює із містами-побратимами, зокрема республіки Польща та Чеської Республіки. Однак, на моє переконання, важливо налагоджувати партнерські відносини в самій державі, між областями, районами та містами. Таким чином, ми – українці, матимемо змогу більше дізнатися про особливості того чи іншого району і спільно розвивати наш рідний край, співпрацюючи в різних галузях, підставляючи дружнє плече допомоги.» - відзначив голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак.
В угоді передбачається, обмін досвідом в галузях запровадження місцевого самоврядування, громадських зв’язків, в області економічного співробітництва, у галузях: сільського господарства, підприємництва, освіти, туризму, культури та спорту.
Сторони зобов’язуються приділяти всебічну увагу підприємствам і організаціям у виконанні завдань, які впливають з реалізації цієї угоди. А також сподіваються на впровадження спільних проектів для залучення інвестицій у свої регіони, - прес-служба Надвірнянської районної ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4