В ТВО №87 ПЕРЕКОНЛИВО ПЕРЕМОГЛА ПАРТІЯ Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

До Надвірної завітав експерт з США медичного проекту CURE (фото)

Наприкінці минулого тижня до  Надвірної з робочим візитом завітав експерт проекту CURE Реймонд Вайт.  CURE  Project – це неприбуткова  благодійна організація в США з надання гуманітарної допомоги країнам, що розвиваються. Головна її місія – виявляти, запитувати, збирати, сортувати та розподіляти  медичні матеріали та послуги у відповідності з нагальними потребами світу в медичній сфері, зокрема забезпечувати лікарськими засобами, витратними матеріалами, сприяти  наданню належної медичної допомоги хворим. CURE  Project була заснована у 1987 році. З моменту свого заснування CURE  Project охопив  пацієнтів, родини і дітей  більш ніж в 130 країнах світу. Завдяки ентузіазму та благим намірам небайдужих людей, волонтерів, благодійників CURE  Project продовжує приносити надію туди, де її найбільше потребують. Проект CURE в рейтингу Forbes є в списку 20 найбільш ефективних благодійних фондів США.

  Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з волонтером Корпусу Миру Леслі Нолан підготували та подали проектну заявку щодо надання медичного обладнання для лікарні в місті Надвірна для проекту CURE. Завдяки цьому стало можливим доставки партії гуманітарної допомоги в Надвірнянську  ЦРЛДаний проект передбачає надання допомоги в розмірі від 500 тис.доларів.

В п’ятницю, 12 квітня,  відбулась зустріч експерта проекту Реймонда Вайта з міським головою Зіновієм Андрійовичем, на якій були також присутні директор Надвірнянського ТІЦ Володимир Гринішак, волонтер Корпусу Миру США Леслі Нолан та головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук. Під час зустрічі було обговорено можливості реалізації проекту. В лютому 2019 року між Надвірнянською міською радою та громадською організацією “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” укладено договір щодо реалізації проекту, який передбачає співфінансування проекту міською радою в сумі понад 123 тис. грн. Ці кошти спрямовані на вивчення потреб лікарні та оплату аудиту проекту.

Протягом робочого візиту, експерт проекту провів ще низку зустрічей, зокрема в Надвірнянській центральній районній лікарні, дитячій лікарні з метою визначення потреб медичного закладу нашого міста та району. На даний час американською стороною складається  перелік медичного обладнання та матеріалів, що будуть доставлені в першому контейнері для Надвірнянської лікарні, а також обговорюється питання можливості надання ще кількох таких контейнерів в майбутньому для наших медичних закладів. Варто зазначити, що проект такого роду буде реалізований вперше на теренах нашої області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1