В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Нові можливості для надвірнянських ОСББ від проекту HOUSES (фото)

2 квітня, Леся Попелюх – координатор ПРООН з цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області та Владислав Тимошенко –  консультант Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Надвірнянській міській раді провели інформаційний семінар з питань енергоефективності та реалізації проекту ЄС/ПРООН «ОСББ для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Участь в заході взяли міський голова Зіновій Андрійович, працівники апарату міської ради, голови створених в місті ОСББ та представники ініціативних груп.

Міський голова у вступному слові коротко розповів про досвід міської ради у реалізації різного роду проектів, зокрема, що стосуються підтримки об’єднань співвласників  багатоквартирних будинків. Нагадав, що протягом 3-х років з 2015 р. в м.Надвірна в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» успішно реалізовано 16 мікропроектівіз загальним бюджетом 5 855 тис.грн. Цього року Надвірнянська міська рада продовжує роботу з міжнародними організаціями для реалізації різного роду проектів, до яких і відноситься проект ЄС/ПРООН «ОСББ для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Координатор ПРООН з цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області Леся Попелюх та консультант Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Владислав Тимошенко презентували проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), а також розповіли про системну допомогу ОСББ для впровадження енергоефективних проектів.

Основна мета проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація щодо підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об`єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

В ході реалізації Проекту ПРООН спиратиметься на партнерські відносини з місцевими органами влади, а також майже на десятирічний досвід мобілізації громадян для втілення місцевих спільних ініціатив.

Очікується, що з середини 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Івано-Франківщини з питань енергозбереження та енергоефективності. Представники Надвірнянської міської ради презентували учасникам семінару кращі практики впровадження спільних проектів ПРООН, Надвірнянської міської ради та ОСББ з енергоефективності та енергозбереження. Своїм досвідом у впровадженні цих проектів також ділились голови ОСББ Надвірної – учасники міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Також під час зустрічі представник ініціативних груп розповіли про питання, які на сьогоднішній день турбують мешканців житлового фонду, а міський голова в свою чергу запевнив про повну підтримку та допомогу новоствореним ОСББ з боку міської ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3