Українська правда

ДСЮШ

Місто успішно реалізувало проект з енергозберігаючих заходів в Надвірнянській ЗОШ №3 (фото)

З метою забезпечення комплексного соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади міста, Надвірнянська міська рада щороку надає субвенції районному бюджету і тим самим регулярно долучається до співфінансування проектів, якими передбачено матеріально-технічну підтримку та відновлення освітніх, медичних  закладів, об’єктів культурної та історичної спадщини району.

Хоча освітні заклади міста перебувають в оперативному управлінні відділу освіти Надвірнянської РДА, керівництво та депутатський корпус міської ради щороку докладає зусилля для покращення матеріально-технічної бази шкіл та садочків нашого міста. Так, в минулому році завдяки спільним зусиллям Надвірнянської міської ради, районної ради та Надвірнянської РДА, за спільного фінансування міського і районного бюджетів здійснено будівництво котельні для Надвірнянських ЗОШ №1,2 та РЦДТНПВМ, капітальний ремонт систем опалення в ДНЗ «Світлячок» та «Вогник» і розпочато роботи по влаштуванню спортивного майданчика біля фізико-математичного ліцею. А цього року в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 500 тис. грн. на співфінансування робіт по проведенню капітального ремонту санвузлів в Надвірнянській ЗОШ №3.

Надвірнянська ЗОШ №3 є найбільшою зі шкіл Надвірнянського району, побудована в 1971 році. У 36 класах школи навчається  944 учні, працює 120 працівників. За 48 річний термін експлуатації приміщення школи потребувало комплексної модернізації та капітального ремонту систем та елементів будівлі, покращення матеріально-технічної бази. За останні кілька років проведено заміну вікон у всіх класних кімнатах та спортивному залі на енергозберігаючі, перекрито дах та здійснено ремонт опалювальної системи в ньому. В 2017 році з метою покращення умов перебування в школі ГО  «Молодіжний Європейський клуб «Соняшник» за підтримки і допомоги ресурсного центру громад Надвірнянської міської ради в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на грмаду» успішно реалізувала проект «Енергозберігаючі заходи в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №3». В рамках проекту замінено близько 40 вікон на 2-х поверхах школи.

Якщо  приміщення школи практично щорічно ремонтуються, то санвузли знаходились в неналежному стані через недостатнє фінансування. Тому за ініціативи міського голови, депутатами міської ради було вирішено закласти кошти в міському бюджеті в сумі 500 тис. грн. на проведення ремонту санвузлів у даній школі. Згідно проектно-кошторисної документації, вартість всіх робіт складатиме близько 1,5 млн. грн. Також відділ освіти подав заявку на співфінансування проведення вищевказаних робіт в рамках відповідної програми  Міністерства освіти і науки України. Решту коштів буде профінансовано з районного бюджету.  Проектом передбачено проведення заміни сантехніки, облицювання поверхонь керамічною плиткою та заміну вікон і вхідних дверей до туалетів на трьох поверхах школи.

Замовником всіх робіт являється відділ освіти Надвірнянської РДА. На даний час підрядна організація приступила до виконання всіх необхідних робіт. Завдяки спільним зусиллям міської і районної влади значно  покращиться санітарно-гігієнічний стан школи, будуть забезпечені комфортні і належні умови перебування школярів у навчальному закладі.

Варто зазначити, що в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за підтримки міської ради в 2017 році було проведено ремонт санвузлів в Надвірнянській ЗОШ №2.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5