В ТВО №87 ПЕРЕКОНЛИВО ПЕРЕМОГЛА ПАРТІЯ Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

Відбувся семінар-навчання по призову громадян

За участі керівника апарату районної державної адміністрації Миколи Кравчука відбувся семінару-навчання міського, селищного, сільських голів місцевих рад району, голів ОТГ.
Під час семінару-навчання було обговорено ряд важливих питань, а саме:
1. Про результати призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом.
2. Можливість дофінансування медичних закладів (ФАПи), що функціонують
на території населених пунктів.
3. Облік дітей дошкільного і шкільного віку у 2019 році.
4. Про проведення робіт щодо внесення меж населених пунктів Надвірнянського району до Державного земельного кадастру. Про поновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Надвірнянського району.
5.Погодження переліку та видів робіт і об’єктів для відбування кримінального покарання у виді громадських робіт, а також адмінстягнення у виді громадських, виправних та суспільно- корисних робіт.
6.Про декларування доходів у 2019 році.
7. Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами за підсумками 2018 року.
8.Про роботу із зверненнями громадян, документами та запитами на інформації у 2018 році.
Військовий комісар Надвірнянського РВК Сергій Луцюк доповів про підсумки призову за 2018 рік, відзначили кращих посадових осіб, які відповідають за питання призову у зазначених районах та поставлено завдання для організації призову у 2019 році.
Після проведення наради відбулося інструкторсько-методичне завдання з навчальних, селищних рад Надвірнянського району та Яремчанської міської ради на тему «Організація призову на строкову військову службу».
Представник Надвірнянського міськрайонного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Марія Проданюк доповіла про подолання негативної поведінки у осіб, які вчинили правопорушення та їх повернення до правослухняного способу життя. Також, піднято питання про своєчасне погодження переліку об’єктів та видів робіт, на яких особи засуджені до покарання у виді громадських робіт відбуватимуть покарання.
Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Марта Штаєр розповіла про механізм обліку дітей дошкільного, шкільного віку та вихованців і учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними дошкільної та загальної середньої освіти визначає постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684.
Про можливість дофінансування медичних закладів, що функціонують на території населених пунктів розповідала директор КП «Надвірнянський центр некомерційної первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради Емілія Сем’янів.
Начальник міжрайонного управління у Надвірнянському районі та м. Яремчому ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області Іван Забронський розповів про продовження роботи щодо поновлення нормативно- грошової оцінки земель населених пунктів району та внесення меж населених пунктів до Державного земельного кадастру.
За підсумками проведеного семінару-навчання дано окремі доручення та роз’яснення.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1