Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

Cесія міськради: новий депутат, бюджет та геплан (фото)

У п’ятницю, 21 грудня, відбулось засідання двадцять дев’ятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого затвердили Генеральний план м.Надвірна, прийняли бюджет міста на 2019 рік, Програму соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2019 рік, ряд цільових програм та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України та оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  героями України.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 67 питань.

Роман Пристай, голова Надвірнянської міської виборчої комісії довів до відома рішення Надвірнянської міської виборчої комісії від 17.12.2018 року №27, яким визнано обраним та зареєстровано депутатом Надвірнянської міської ради – наступного за черговістю від місцевої організації ПП «Об’єднання Самопоміч» – Половка Олега Степановича, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата міської ради Поповича Олександра Степановича. Новообраний депутат склав Присягу депутата. Роман Пристай вручив Олегу Половку посвідчення депутата Надвірнянської міської ради.

Депутатами міської ради був прийнятий головний кошторис нашого міста – бюджет, яким визначено доходи міського бюджету  у сумі  52 136 000 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету  50 530 000  грн., спеціального фонду міського бюджету  1 606 000 гривень ( в тому числі субвенція 136 000 гривень) грн. Видаткова частина бюджету становитиме  52 136 000 грн., у тому числі видатки загального фонду міського бюджету  29 602 000 грн., видатки спеціального фонду міського бюджету  22 534 000 грн.

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла з питань про безкоштовну передачу матеріальних цінностей та затвердження протоколів комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, з яких прийняли позитивні рішення.

На засідання сесії прийняли історичне рішення – затвердили Генеральний план міста Надвірна. Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Доповідала з даного питання начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор, а співдоповідачами були представники Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» – Василь Заяць, начальник архітектурно-планувальної майстерні, Зіновій Сенчак, головний архітектор проекту, а також Тетяна Данилів, радник з питань просторового планування та управління ресурсами Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування. Концепція подальшого розвитку м. Надвірна ґрунтується на використанні особливостей його  географічного  положення, розміщення у передгірській частині Карпат, а також близькість з обласним центром та рекреаційними місцями гірської зони Карпат. Поряд з цим розвиток міста визначає і цільова спрямованість концепції зростання промисловості, пріоритетами якої є переробка нафти і природнього газу, розвиток лісопереробної галузі. До цього часу в роботі використовували Генеральний план міста Надвірна, розроблений у 1975 році Львівським філіалом УДІПМ «Діпромісто». Новий Генеральний план м.Надвірна буде в загальному доступі, оприлюднений на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради.

На сесії затвердили двадцять Програм міської ради на 2019 рік, про що доповідали секретар міської ради Тарас Пекарський, заступник міського голови Василь Василенко, начальник відділу архітектури та містобудування Світлана Кантор та провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. А саме прийнято такі Програми: соціально-економічного розвитку; благоустрою; житлово-комунального господарства; фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації; безпеки та організації дорожнього руху; розвитку місцевого самоврядування; розвитку фізичної культури і спорту; «Духовне життя»; розвитку туризму; збереження культурної спадщини; забезпечення техногенної та пожежної безпеки; мобілізаційних заходів; організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку; протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності та корупції; про надання адміністративних послуг міграційною службою; профілактики рецидивної злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку; підтримки волонтерського руху; розробки містобудівної документації; ведення містобудівного кадастру та розвитку земельних відносин та землекористування на території. Також прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, які знаходяться на балансі та обслуговуванні КП «Надвірнянський житловик».

На сесії затвердили структуру, чисельність та штатний розпису апарату Надвірнянської міської ради та умови оплати праці, а також виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги громадянам, в т.ч. учасникам АТО, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією відділу містобудування та архітектури. Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Також депутатами затверджено Положення про встановлення орендної плати на території м.Надвірна. Керуючись нормами Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради встановлено пільги зі сплати земельного податку комунальним; органам державної влади та місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4