Українська правда

Засідання "круглого столу" з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС (фото)

14 грудня в Надвірнянській РДА відбулось засідання «круглого столу» з нагоди вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Участь у заході взяли міський голова Зіновій Андрійович,  заступник голови РДА Ярослав Гундяк, голова районної ради Іван Гурмак,  голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, начальник управління соцзахисту Марія Юрчило, заступник начальника Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дмитро Наливайко, директор КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Емілія Сем’янів.

Минуло більше 30 років відтоді, як сталася жахлива техногенна катастрофа – аварія на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. Сім місяців 1986 року, протягом яких героїчними зусиллями та самовідданою мужньою працею сотень тисяч простих людей, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вдалось приборкати вогнище радіації. В знак подяки за їх героїзм заснована дата 14 грудня як День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня офіційно було повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

На початку зустрічі керівники міста та району висловили щирі слова подяки учасникам ліквідації аварії на АЕС за проявлену мужність і самопожертву. Міський голова наголосив, що наслідки вибуху на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС могли б бути ще більш катастрофічними, якби не десятки тисяч мужніх людей, які першими прийняли на себе удар і працювали у зоні радіаційного забруднення. Одними з перших приборкати наслідки аварії зголосились жителі нашого міста та району, які ціною власного здоров’я та життя врятували Україну і весь світ від смертельної загрози.

Під час засідання «круглого столу» учасники обговорили низку важливих питань. Зокрема,  щодо покращення соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пенсійного, медичного забезпечення, пільгового проїзду в автотранспорті, збільшення фінансування на статутну діяльність ГО «Союз Чорнобиль України» тощо. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка