В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

ДСЮШ

Богдан Зеленчук: Школа повинна давати не просто набір знань, вона має вчити

За участі першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука та директорів шкіл району відбувся семінар на тему: науково-методичний супровід нового змісту освіти в умовах впровадження Держстандарту початкової освіти району з проблем реалізації Концепції нової української школи в закладах загальної середньої освіти.
Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань
підготовки учителя до роботи за Концепцією нової української школи.
У своєму виступі Богдан Зеленчук акцентував увагу на основні питання реформування освітянської галузі, а саме: підвищення кваліфікації педагогічних працівників
дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти, охарактеризував дидактико-методичні засади реформування початкової освіти.
Він підкреслив, що школа повинна давати не просто набір знань, вона має вчити. Це найперше завдання «Нової української школи».
Досвідом роботи з питань розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти поділився директор Білоославської ЗОШ I-IIІ ст. Степан Івасюк.
Надзвичайно важливе завдання подібних семінарів – допомогти педагогам зорієнтуватися в змінах Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Поступове впровадження нового Державного стандарту слід розглядати, як важливий компонент змістової основи змін із питань оптимізації моделей, вирішення проблеми якісного науково-методичного та психологічного супроводу роботи з педагогічними кадрами, удосконалення діяльності з урахуванням регіональних особливостей.
Прийняття Державних стандартів загальної освіти, — це ті чинники, що докорінно змінюють ситуацію в системі освіти та потребують переосмислення, переорієнтування на нові педагогічні ідеї, концепції, у центрі яких – особистість дитини.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Жовтень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3